Şikayet ve Öneri

Başlık

Yazı

Bera Ankara Facebook Bera Ankara Twitter Bera Ankara Instagram Türkçe English
0312 458 00 00
Kurumsal Menü Hakkımızda Menü Odalar Menü Toplantı & Ziyafet Menü Restaurant & Cafe Menü Spa Menü Galeri Menü Rezervasyon Menü İ.K. Menü İletişim

Tesettür Oteller


Tesettür Oteller İle Huzurlu Bir Gün
Ülkemizde turizm sektörü her geçen gün yenilikçi akımlara sahip olurken önemlilik arz eden konuların başında da her müşteriye özel yapılan girişimcilik hareketleri yer alıyor. Bera Ankara otel, turizm sektörüne sağlam bir giriş yaparak tüm misafirlerinin konaklama ihtiyaçlarının karşılanmasında öncülük yapmaktadır. Otelimiz kapalı bayanlar için özel konaklama mekânlarını sizlerle tanıştırıyor ve ayrıcalıklı hizmet sunuyor.

En Uygun Fiyat ve En Kaliteli Hizmet Bera Ankara Otelinde


Ülkemizin turizm cenneti konumundan en iyi şekilde faydalanan otelimiz Ankara'da sizlere en üst düzey konaklama yapabilme imkânı tanıyor. Lüks, ergonomik, konforlu ve bir o kadar da ekonomik fiyatlarla otelimizde konaklama yapmak kapalı bayanlar için de artık mümkün. Bu ayrıcaklı deneyimi hiç vakit kaybetmeden siz de yaşamaya başlayabilirsiniz.

muhafazakar oteller

2013 yılında açılan Bera Ankara oteli tesettürlü bayanlara özel hizmeti ile kısa zamanda sektörde adından sıkça söz ettiren bir konuma geldi. Otelimiz kapalı bayanların rahat edebileceği şekilde dizayn edilmiş ve tamamen misafir odaklı bir şekilde hizmet vermektedir.

Tesettür oteller konseptinde yer alan Bera Ankara otelinde restaurant, cafe, toplantı salonları ve spa hizmetleri yer almaktadır. Ayrıca tesettür oteller de konaklama keyfini en iyi şekilde yaşamak isteyen tüm misafirlerimize özel oda seçeneklerimiz de bulunmaktadır.Bera Ankara otelinde standard, suit, corner suit, deluxe, deluxe twin, kral ve engelli odaları yer almaktadır. Tesettür oteller kategorisindeki otelimizin sunmuş olduğu olanaklardan en iyi şekilde istifade edebilirsiniz. Çok uygun bir fiyata lüks ve konforlu otelimizde sizlere unutamayacağınız eğlenceli anlar yaşatmak istiyoruz.