Şikayet ve Öneri

Başlık

Yazı

Bera Ankara Facebook Bera Ankara Twitter Bera Ankara Instagram Türkçe English
0312 458 00 00
Kurumsal Menü Hakkımızda Menü Odalar Menü Toplantı & Ziyafet Menü Restaurant & Cafe Menü Spa Menü Galeri Menü Rezervasyon Menü İ.K. Menü İletişim

5 Yıldızlı Oteller


Üst Düzey Konaklama Deneyimi İçin En Doğru Adres Bera Ankara Otel
Kendinizi güncellemeniz, aklınızı ve vücudunuzu stresten temizlemeniz için tatile ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca iyi bir tatil iş hayatınızda performanslı olmanızı da sağlar. Kısacası tatil yapmak her insan için gereklidir. Arada tatilinizi yani hayatınızı, resmi tatil günlerine sıkıştırmamaya çalışın ve zaman yaratarak kaçamak yapın. Bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek etkinliklerde bulunun.

Bera Ankara Otel Farkını Siz'de Yaşayın


Kafa dinlemek, güzel bir tatil yapmak ve hoş vakit geçirmek için kalacağınız yer oldukça önemlidir. Herkes otel tercihini yaparken bu özellikleri göz önünde bulundurmak ister. Bu özelliklere uyan ve konforlu bir otel 5 yıldızlı oteller olsa gerek.

5 yıldızlı oteller

5 yıldızlı oteller diğer otellere göre üstün özellikler gösterirler. Yerleşme durumu, donatım, dekorasyon, yapı ve hizmet anlayışı yönünden daha iyi konumdadırlar. 5 yıldızlı oteller en az iki yüz yataklı olmak zorundadır.

Genel olarak 5 yıldızlı oteller taşıması gereken özelliklere bakacak olursak müşteri memnuniyeti için hemen her şey düşünülmelidir. Müşterilerin ineceği ve çıkacağı kat sayısı fazla ise mutlaka asansör bulunmalıdır. Odalarda; çalışma masası, boy aynası, bornoz, tek kullanımlık terlik, duş köpüğü, makyaj temizleme pamuğu, kutu kâğıt mendil ve şemsiye gibi malzemelerin bulunması gerekir.Ayrıca yirmi dört saat oda servisi, garaj veya otoparkı olmalıdır. Odalarda uydu ve internet imkânı olmalı, müşteriler herhangi bir sorun yaşamadan her türlü hizmeti kullanabilmelidir. Bay ve bayan kuaförü, satış mağazaları gibi imkânlarda bulunmalıdır. Banyo ve küvetlerde resepsiyona direk bağlanan telefon hizmeti de mutlaka bulunmalıdır.

5 yıldızlı otellerde genellikle açık büfe tam pansiyon olarak sunulur. Yemek çeşitliliği çok zengin olmakla birlikte her damağa hitap eden yemekler bulunur. Ayrıca gündüz sporları ve akşam animasyonları gibi aktivitelerle eğlenceli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.