Şikayet ve Öneri

Başlık

Yazı

Bera Ankara Facebook Bera Ankara Twitter Bera Ankara Instagram Türkçe English
0312 458 00 00
Kurumsal Menü Hakkımızda Menü Odalar Menü Toplantı & Ziyafet Menü Restaurant & Cafe Menü Spa Menü Galeri Menü Rezervasyon Menü İ.K. Menü İletişim

Muhafazakar Oteller


Huzurlu Bir Konaklama İçin Muhafazakar Oteller Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz
Muhafazakar oteller konseptinde konaklama veya toplantı yapmak isteyenler için en doğru yer hiç şüphesiz Bera Ankara otel. Muhafazakar bir otelden ne bekliyorsanız tüm beklentilerinizin karşılığını bulacağından emin olabilirsiniz. En üst düzey hizmet vermeyi prensip edinen otelimizde tüm imkanlar sizlere sunulmuş durumda.

Toplantı ve Konaklama Hizmetlerinde Bera Ankara Otel Farkını Yaşayın


Muhafazakar oteller kategorisindeki otelimiz sadece konaklama için hizmet vermiyor. Ayrıca toplantılarınız, özel günleriniz ve sürpriz kutlamalarınız için yine otelimizi tercih edebilirsiniz. Evlilik planları yapan muhafazakar çiftler de düğün organizasyonları için Bera Ankara otelinde unutulmaz bir düğün yapabilirler.

muhafazakar oteller

Kombassan Holding bünyesinde hizmet veren Bera Ankara otel, Esenboğa Uluslararası Havalimanına 25 km. mesafede olup Ankara’nın tam kalbinde tüm elçiliklere, alışveriş merkezlerine, tiyatro, opera ve hastanelere olan yakın konumu ile Aralık 2013’ten bu yana misafirlerini ağırlamaktadır.

Otelimiz bünyesinde hizmet veren Park Restoran, sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeklerinde açık büfe ve A la carte mönüsü ile misafirlerine farklı lezzetler sunmaktadır.

Cafe Del Habanos, sahip olduğu konforu ile butik tatları misafirleriyle buluşturmaktadır. Lig TV ve D-Smart’da maç keyiflerini Cafe del Habanos’da yaşayabilirsiniz.Bera Ankara misafirleri Spa’da masaj, sauna, hamam, fitness ile yoğun iş temposundan uzaklaşırken kendilerini yenileme olanağı bulabilirler. Otelimizde konaklayan misafirlerimiz alacakları masaj, kese, köpük vb. uygulamaların dışında kalan tüm hizmetlerden ücretsiz faydalanabilirler. Bay misafirlerimizin alacağı tüm uygulamalar masörümüz, bayan misafirlerimizin alacağı tüm uygulamalar masözümüz tarafından gerçekleştirilecektir.

Bera Ankara muhafazakar oteller kategorisindeki misafirlerine helal hizmet anlayışıyla hizmet vermekte olup alkollü içecek satışı yapmamakta ve alkollü içecek servisi vermemektedir.