Şikayet ve Öneri

Başlık

Yazı

Bera Ankara Facebook Bera Ankara Twitter Bera Ankara Instagram Türkçe English
0312 458 00 00
Kurumsal Menü Hakkımızda Menü Odalar Menü Toplantı & Ziyafet Menü Restaurant & Cafe Menü Spa Menü Galeri Menü Rezervasyon Menü İ.K. Menü İletişim

İslami Oteller


Bera Ankara Otel Sizlerin Hizmetinde
















Oteller konaklama açısından oldukça önemlidir. Öncelik konaklama olan otellerde iş ve ticari görüşmeleriniz için de uygun bir ortam bulabilirsiniz. İslami oteller kategorisinde yer alan Bera Ankara oteli siz değerli misafirlerine en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Ankara ilinde bulunuyorsanız Bera Ankara otelindeki 98 adet iki kişilik standard, 7 adet üç kişilik suit, 6 adet üç kişilik corner suit, 6 adet üç kişilik deluxe, 89 adet üç kişilik deluxe twin, 1 adet üç kişilik kral ve 2 adet iki kişilik engelli tip odalarda konaklayabilirsiniz.

En Kaliteli Konaklama Bera Ankara Otelinde


İslami oteller kapsamında bulunan otelimizde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sorunsuz ve huzurlu bir konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

islami oteller

Usta aşçılarımızın özenle hazırladığı yemeklerinden ortaya çıkan şaheserleri tatma keyfi sizlere sunulmuş durumda. 7/24 sıcak su, ısıtma veya soğutma, minibar, ücretsiz kablolu ve kablosuz internet, LCD televizyon, kişisel bakım ürünleri, mp3 destekli Bera alarm saati, yağmur duş sistemi, ütü ve ütü masası ve konforlu çalışma masası olanaklarının bulunduğu otelimizde rahatınız için herşey düşünüldü. Konforlu odalarımızda dizüstü bilgisayar boyutunda elektronik şifreli kasa, seccade, tesbih, ilahi kitaplar ve kıble yönü bulucu bulunmaktadır.



İslami oteller konseptinin son derece lüks ve konforlu otellerinde konaklamak için Bera Ankara otelini tercih edebilirsiniz. Bu seçiminizin konakladıktan sonra ne kadar doğru bir tercih olduğunu sizlerde anlayacaksınız. Konforlu ve uygun fiyatlı konaklamayı Bera Ankara otelinde bütçenize uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey irtibat hattımızdan 7/24 bizi aramak ya da www.bera.com.tr internet sitemize girerek rezervasyon yaptırmaktır.